U bent hier

Contact

Vragen en opmerkingen in verband met deze website mag je per mail bezorgen aan de redactie via info@depotwijzer.be. Je vraag wordt zo snel mogelijk beantwoord. Ook kalender- en nieuwsitems zijn welkom op dit adres.

Voor vragen in verband met depotbeleid, behoud en beheer of registratie, neem je best contact op met de depotconsulent(en) van je eigen regio. Zij staan ter beschikking voor advies en begeleiding of verwijzen je door, als iemand anders je beter kan verderhelpen.

 

Vlaamse Overheid

Departement Cultuur, Jeugd en Media, Arenbergstraat 9, 1000 Brussel

 

Tine Hermans

erfgoedconsulent - tine.hermans@cjsm.vlaanderen.be 

Jan De Smedt

erfgoedconsulent - jan.desmedt@cjsm.vlaanderen.be

Frank Herman

erfgoedconsulent - frank.herman@cjsm.vlaanderen.be 

Wouter Lammens

erfgoedconsulent - wouter.lammens@cjsm.vlaanderen.be

Benoit Vanhees 

erfgoedconsulent - benoit.vanhees@cjsm.vlaanderen.be 

Livia Snauwaert

erfgoedconsulent - livia.snauwaert@cjsm.vlaanderen.be 

Vlaamse Gemeenschapscommissie

Algemene directie Cultuur, Jeugd en Sport, Emile Jacqmainlaan 135, 1000 Brussel
erfgoeddepot@vgc.be

Sylvie Maes
depotconsulent - archieven, musea en erfgoedverenigingen - 02 563 05 54 - sylvie.maes@vgc.be

Jens Bertels
Archief en Museum voor het Vlaams Leven te Brussel
verenigingen voor wie erfgoed geen kerntaak is - 02/209 06 03 - jens.bertels@amvb.be

Provincie West-Vlaanderen

Dienst Cultuur, Provinciehuis Boeverbos, Koning Leopold III-laan 41, 8200 Sint-Andries
erfgoeddepot@west-vlaanderen.be

Provincie Vlaams-Brabant

Dienst Erfgoed, Provincieplein 1, 3010 Leuven
erfgoeddepot@vlaamsbrabant.be  

Hadewijch Degryse
archeoloog onroerend erfgoeddepot Vlaams-Brabant - 016 26 76 10 - hadewijch.degryse@vlaamsbrabant.be

Provincie Oost-Vlaanderen

Transversale cel Cultuur, Woodrow Wilsonplein 2, 9000 Gent
Provinciaal Erfgoedcentrum, Lotharingenstraat 1, 9700 Oudenaarde (Ename)
055 30 03 44 - erfgoeddepot@oost-vlaanderen.be

Lien Lombaert
depotconsulent archeologie - 09 267 72 29 of 05 533 17 32 - lien.lombaert@oost-vlaanderen.be 

Provincie Limburg

Voor vragen rond onroerenderfgoeddepots in Limburg:

Provinciaal Centrum voor Cultureel Erfgoed (PCCE), Universiteitslaan 1, 3500 Hasselt
pcce@limburg.be
011 23 75 75

Provincie Antwerpen

Dienst ErfgoedDREMDepartement  Ruimte Ordening, Recreatie Erfgoed & Cultuur 

Postadres: Koningin Elisabethlei 22, 2018 Antwerpen
Bezoekadres: Provinciehuis aan de Singel, Desguinlei 100, 2018 Antwerpen
erfgoeddepot@provincieantwerpen.be

Adviseurs  cultureel erfgoed- & onroerend erfgoeddepots, behoud & beheer, registratie, vorming & trajectbegeleiding 

Roel De Ceulaer

adviseur erfgoeddepots - infrastructuur - 03 240 64 32 - roel.deceulaer@provincieantwerpen.be 

Marc Mees
adviseur erfgoeddepots - registratie - 03 240 64 21 - marc.mees@provincieantwerpen.be

Sarah Truyts  (vanaf 8 februari 2017)
adviseur erfgoeddepots – [03 240 69 96] – sarah.truyts@provincieantwerpen.be

Sophie Ragas
administratief medewerker erfgoeddepots - 03 240 64 14 - sophie.ragas@provincieantwerpen.be

Onroerenderfgoeddepot - Provinciaal Archeologiedepot

Ignace Bourgeois
Adviseur archeologie - 03 240 63 52 - ignace.bourgeois@provincieantwerpen.be